5 SMAKÓW


O firmie:
„Jesteśmy pasjonatami gastronomii, kochamy gotowanie, jedzenie i całą jego otoczkę. Czerpiemy inspiracje, pełnymi garściami z kuchni śródziemnomorskiej, nie zapominając jednak o przepisach naszych Babć."
Nasz Lokal mieści się w centrum tętniącego życiem osiedla Nowy Horyzont, w Gdańskim Borkowie. Wrośliśmy już głęboko w tutejszą społeczność, goszcząc jej mieszkańców od ponad 4 lat! Organizujemy wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne i okolicznościowe, konferencje oraz spotkania biznesowe. Dysponujemy salą mogącą pomieścić maksymalnie 40 Gości, posiadamy 140 calowy ekran, który obsługuje rzutnik w technologi HD. Zajmujemy się także cateringami z dostawą i obsługą wyjazdową.

Naszym najmłodszym dzieckiem jest catering dietetyczny. Jak to bywa z najmłodszym potomkiem, jesteśmy z niego bardzo dumni. Zdrowa i zbilansowana dieta dostarczana jest codziennie do Państwa domów. Jako właściciele Restauracji szczególny nacisk kładziemy na walory smakowe naszych posiłków. Pamiętajcie, że nawet chcąc zgubić zbędne kilogramy należy się cieszyć jedzeniem. Smacznego i do zobaczenia!

Adres:
ul. Współczesna 1/J
80-180 Borkowo
537111718
http://5smakow.eu/

Obsługiwane miasta


Borkowo Gdańsk

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]