ACTIV BOX


O firmie:
Naszym celem jest dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków, stworzonych z myślą o Twoich potrzebach. Co tydzień Nasi specjaliści ( dietetyk kliniczny i sportowy, trener, kucharz) opracowują całkowicie nowe menu, w różnych opcjach dietetycznych i kalorycznych, wszystko po to abyś Ty mógł osiągnąć swój cel zdrowo, smacznie i skutecznie. Wyróżnia nas różnorodność, nie powielamy cyklicznie tych samych jadłospisów, u nas co tydzień otrzymasz nowe zestawienia posiłków.

Bez względu na to czy zależy Ci na zgubieniu zbędnych kilogramów, poprawie samopoczucia czy po prostu chciałbyś jeść zdrowo i smacznie… dobrze trafiłeś!!! Codziennie dostarczymy Ci zdrowe posiłki ze świeżych, sezonowych produktów, uwzględniając odpowiednie zalecenia dietetyczne dla poszczególnych diet.
Mamy świadomość, że przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, komponowanie dań tak aby nie były monotonne jest niełatwe i bardzo czasochłonne, dlatego też pozostaw to Nam – my zajmiemy się układaniem diety, liczeniem kalorii, gotowaniem i dostarczaniem, Tobie pozostanie już tylko delektować się smakiem oraz cieszyć z efektów.
Oferujemy Ci zbilansowane posiłki w kilku opcjach dietetycznych, a asortyment naszych diet stale się powiększa, jeśli potrzebujesz indywidualnie dobranej diety Nasz dietetyk ją dla Ciebie skomponuje, a my zajmiemy się resztą ?

Adres:
Adama Mickiewicza 3
42-700 Lubliniec
530229666
https://activboxcatering.pl/

Obsługiwane miasta


Lubliniec

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]