BOX KITCHEN


O firmie:
Potrzeba zdrowia, dobrego samopoczucia, świetnej sylwetki czy maksymalizacji wyniku sportowego to naturalna potrzeba każdego z nas, potrzeba, którą dzięki nam uda Ci się zrealizować. BoxKitchen swoje wieloletnie poszukiwania przedstawia Wam w postaci przemyślanej kompozycji wiedzy i smaku.

Box Kitchen to kompleksowe podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość. Nasze produkty to warzywa i owoce, które dostarczane są codziennie o świcie, abyśmy komponowali z nich posiłki, to najlepszej jakości mięso, kupowane prosto od rzeźnika, to także produkty bez ulepszaczy, konserwantów i rafinowanego cukru. Do żywienia podchodzimy z odpowiedzialnością i pasją! Ciągle kształcimy się w tematyce najnowszych trendów żywieniowych, posiadamy swoich dietetyków, którzy komponują nasze jadłospisy.

Adres:
Aleja Józefa Mireckiego 14
41-200 Sosnowiec
519086449
http://boxkitchen.pl/

Obsługiwane miasta


Katowice Aglomeracja Śląska

Dlaczego warto nas wybrać?Najlepszej jakości świeże mięso, sprowadzane dzień przed dostawą do klienta bezpośrednio od rzeźnika.


Sezonowe, świeże warzywa i owoce. Nasze zupy, kremy, puree z warzyw są wykonywane jedynie ze świeżych produktów.


Pieczywo własnego wyrobu. W naszych pudełkach nie znajdą Państwo gotowych, kupnych chlebów i innych wypieków.


Nie stosujemy białego cukru! Słodycz jaką znajdą Państwo w naszych potrawach pochodzi z miodu i owoców, bądź erytrolu i ksylitolu.


Nie stosujemy ulepszaczy, sztucznych aromatów, gotowych mieszanek przypraw oraz przetworzonych produktów.

Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]