Cook.


O firmie:
Zastanawiasz się nad zmianą diety? Chcesz się w końcu zdrowo odżywiać, schudnąć lub wzbogacić swoje treningi o zdrową porcję energii. Czy wiesz jaki jest największy problem ze zmianą nawyków żywieniowych? Brak czasu…na zakupy, szukanie nowych przepisów, liczenie kalorii i gotowanie. A gdyby to wszystko zrobił ktoś za Ciebie? Brzmi dobrze, prawda?
Dlatego koniecznie sprawdź Diatbox i naszą ofertę cateringu dietetycznego.


Co to jest dieta pudełkowa i czy jest bezpieczna?
Odpowiedź na to pytanie jest prosta. W naszej kuchni przygotowujemy zestaw pełnowartościowych posiłków i dostarczamy go wprost do Twojego domu. Oczywiście posiłki pakujemy w atmosferze ochronnej, by dłużej zachowały swoje właściwości, a nad ich przygotowaniem czuwają surowe normy jakości.

Jak wygląda dieta z dostawą do domu od Dietbox?
Zaczniemy od tego, że nuda, suplementy diety i eliminacja ważnych składników odżywczych…Te rzeczy są u nas zakazane. A co jest dozwolone? Czyli jaki jest sekret zdrowej i skutecznej diety? Na to odpowiedź też znamy, bo nasza filozofia to jedzenie:

Pełnowartościowe, by zapewnić organizmowi zdrowe składniki odżywcze.
Urozmaicone, bo zdrowa dieta nie może być monotonna.
Z wysokiej jakości składników, by jedzenie było pyszne, no i zdrowe.
Regularne, by żadne pokusy nie niszczyły Twoich starań.
W pakiecie wraz z posiłkiem zapewniamy:
Gwarancję efektów, bo w diecie najważniejsze są przyjemność jedzenia i…efekt, w pełni to rozumiemy. Dlatego wypróbuj naszą dietę odchudzającą przez tydzień, jeżeli nie zauważysz spadku masy ciała, to kolejny tydzień diety masz od nas gratis. Więcej o gwarancji na naszej stronie www.

Wybór, bo każdy z nas jest wyjątkowy. Dlatego proponujemy 5 pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia, w postaci diety klasycznej, wege, bez glutenu, bez wieprzowiny. W wybranej kaloryczności: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2100 kcal i 2500 kcal.

5 posiłków dziennie to dla Ciebie za dużo? Nie ma problemu, możesz wybrać tyle posiłków, ile Ci pasuje.

Zrozumienie dla specjalnych wymagań sportowców, którym jest potrzebne jedzenie o większej ilości pełnowartościowego białka oraz specjalnie skomponowane posiłki przed i po treningu. Dlatego sportowcom proponujemy również diety w wersji klasycznej, bez glutenu, bez wieprzowiny oraz kaloryczności: 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal.

Efekty uboczne w postaci: szczupłej sylwetki, dobrego samopoczucia, energii do działania, czasu wolnego od zakupów i gotowania oraz wiedzy o zdrowym odżywianiu.

Jak możesz sobie pomóc? Czyli kilka wskazówek, jak stosować nasze programy dietetyczne, by efekt był piorunujący…

Jedz co 3 godziny, by nie doprowadzać do sytuacji, gdy głód zmusza Cię do niekontrolowanego podjadania. I dlatego optymalnym wyborem jest 5 posiłków dziennie…
Śniadanie to pozycja obowiązkowa, daje Ci siłę na cały dzień, więc zjedz je zaraz po przebudzeniu.
Ostatni posiłek najlepiej zjedz na 2 godziny przed snem, Twój organizm lepiej wypocznie, gdy nie będzie w nocy zajmował się trawieniem.
Nasze posiłki są tak pyszne i sycące, że nawet nie pomyślisz o ostatniej uwadze: nie podjadaj.


Adres:
ul. Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała
502904569
www.cook.com.pl

Obsługiwane miasta


Bielsko-Biała

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]