Created with Love


O firmie:
Created With Love powstało z połączenia zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną, czyli zdrowego organizmu i pięknego ciała. Ona - szef kuchni, miłośniczka zdrowego i pięknego jedzenia. On - trener personalny, Vice Mistrz Polski w Fitnessie Gimnastycznym razem tworzą duet, który zajmie się Tobą kompleksowo.

Chcemy zarażać innych naszą miłością do życia smacznie, zdrowo i przyjemnie. Oferujemy kilka pakietów cateringu dietetycznego, każdy zestaw przygotowywany jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem jego preferencji, zapotrzebowania kalorycznego, nietolerancji i alergenów. Prowadzimy treningi personalne, motywujemy, wspieramy i pomagamy osiągać wyznaczone sobie cele.

Jedzenie powinno sprawiać przyjemność, a więc ważne jest nie tylko to, czy dostarczasz organizmowi odpowiednią ilość makro i mikro składników, ale też, czy jesz to, co lubisz. Obiad nie musi zawierać marchewki, ponieważ jest dobrym źródłem witaminy A, a na śniadanie nie trzeba jeść płatków owsianych, ponieważ zawierają dużo błonnika. Chcemy, aby każdy z naszych posiłków był przez Ciebie jedzony z przyjemnością, dlatego produkty, osobiście selekcjonujemy i wybieramy.

Indywidualnie opracowana oraz stworzona dla Ciebie dieta spersonalizowana z uwzględnieniem Twoich potrzeb żywieniowych, zapotrzebowania na konkretne makroskładniki zgodnie z prowadzonym trybem życia. Przedstaw nam swoje oczekiwania względem diety i posiłków, a my każdego dnia przygotowywać będziemy dla Ciebie potrawy, które spełniają Twoje oczekiwania smakowe i pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele - schudnąć, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zbudować masę mięśniową, zwiększyć siłę i energię w ciągu dnia. Korzystając tylko z ekologicznych produktów, gwarantujemy, że każdy posiłek jest nie tylko smaczny, ale również stanowi samo dobro dla Twojego organizmu.

Martwi Cię ilość plastiku? Zostaw na wycieraczce zużyte opakowania, a nasi kierowcy je ze sobą zabiorą. My oddamy je do firmy zajmującej się recyklingiem plastikowych pojemników spożywczych, dzięki temu z każdego starego opakowania powstanie nowe.

Możesz dostarczyć nam swoje opakowania w które będziemy pakować Twoje zestawy.

Jeżeli nie możesz znaleźć kaloryczności, która Cię interesuje napisz do nas jesteśmy elastyczni, możemy przygotować dla Ciebie dowolnie wybraną kaloryczność.

Adres:
ul. Rynek 1a
22-120 Wojsławice
604057958
https://createdwithlove.pl/

Obsługiwane miasta


Pruszków Warszawa

Dlaczego warto nas wybrać?Ekologiczne składniki


Bezpłatne konsultacje dietetyczne


Menu sezonowe


Własna flota samochodów


Treningi personalne połączone z dietą


Szef Kuchni - I miejsce w kategorii Kucharz Roku


Przyjmujemy pojemniki zwrotne i oddajemy do recyklingu


Wieczorne dostawy

Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]