Diet4You


O firmie:
Diet 4 U to mała firma rodzinna, prowadzona przez idealnie - z cateringowego punktu widzenia - uzupełniające się małżeństwo. On - dietetyk, ona - biotechnolog to połączenie, które przynajmniej na papierze, powinno być przepisem na dietetyczny sukces.

Diet 4 U to weterani polskiego rynku cateringów dietetycznych. Działalność rozpoczęli w 2010r, kiedy rynek dopiero raczkował, a łączna liczba firm oferujących tego typu usługi nie przekraczała kilkunastu. Dzisiaj, kiedy w samej Warszawie jest prawie 200 firm cateringowych i zażarta konkurencja wymusza coraz to lepszą ofertę, Diet 4 U postanowili odciąć się od wyścigu szczurów i tzw. masówki, a skupić się na konkurowaniu o Klienta niszowego stawiając przede wszystkim na jakość. Jak sami o sobie twierdzą, pieką prawdopodobnie najzdrowszy chleb w Warszawie - mąka zamawiana jest bezpośrednio w młynie, a chleb pieczony na naturalnym zakwasie, bez dodatku drożdży, fermentuje całą noc. Do tego jaja >zerówki<, ekologiczne kiszonki czy wołowina karmiona wyłącznie trawą. Wielu Klientów firmy Diet 4 U to osoby z chorobami przewlekłymi (w tym autoimmunologicznymi), wymagające indywidualnego podejścia, dla których diety serwowane przez catering Diet 4 U są niezbędnym wsparciem w terapii.

Adres:
ul. Przyce 14
01-252 Warszawa
508659538
https://diet4u.pl/

Obsługiwane miasta


Dziekanów Leśny Józefosław Józefów Konstancin-Jeziorna Legionowo Lesznowola Łomianki Magdalenka Michałowice Nadarzyn Nowy Dwór Mazowiecki Piaseczno Piastów Pruszków Warszawa Ząbki

Dlaczego warto nas wybrać?rozpiska makroskładników na każdym daniu


darmowa butelka wody


możliwość odwołania diety do 10:00 dnia poprzedniego


właściciele dietetycy


możliwość konsultacji z dietetykiem

Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]