Dieta w pudełku


O firmie:
Jesteśmy firmą, która dba przede wszystkim o klienta i jego potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania były nie tylko zdrowe, ale rownież smaczne. Gotujemy dla Ciebie i dla Siebie, więc możemy na bieżąco kontrolować jakość posiłków.

Jesteśmy rownież otwarci na sugestie dotyczące naszej diety oraz dostaw posiłków. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w tematyce zdrowego żywienia, dlatego nasze menu jest różnorodne i na bieżąco uzupełnianie o nowe ciekawe posiłki. Odchudzamy tradycyjne dania w sposob smaczny i zdrowy. Gotowanie dla Ciebie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim nasza pasja!

Adres:
ul. Armii Krajowej 21
62-800 Kalisz
539015315
https://www.dietawpudelku.pl/

Obsługiwane miasta


Kalisz

Dlaczego warto nas wybrać?STAWIAMY NA JAKOŚĆ ORAZ ESTETYKĘ POSIŁKÓW


Naszym priorytetem jest przygotowywanie posiłków ze świeżych, najwyższej jakości produktów z codziennych dostaw od sprawdzonych dostawców (każdego dnia nasza kuchnia zamawia tylko takie ilości produktów, jakie są niezbędne do przygotowywania diet ).


Nasze posiłki pakowane są w opakowania szwedzkiej firmy, które spełniają najwyższe standardy higieny, posiadają atesty jakości i bezpieczeństwa. Gwarantują również najwyższy komfort użytkowania, świeżość posiłków oraz bezpieczeństwo podczas transportu i odgrzewania posiłków.


Właściwa dieta może w znacznym stopniu przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, wzmocnić organizm i poprawić jego funkcjonowanie.Menu zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Dzięki nam zyskasz zdrowie, świetną sylwetkę oraz zaoszczędzisz czas.

Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]