Dietetyczni


O firmie:
Jedzenie dla wielu osób jest przyjemnością i nie chcemy nikogo tej przyjemności pozbawiać, ale proponujemy zamianę ilości na jakość i trochę „lżejszy” sposób przyrządzania potraw. Kuchnia dietetyczna, to także inne smaki, więc początki mogą być trudne, bo tęskniących za tradycyjnym ”schabowym” niestety rozczarujemy i mamy nadzieję, że pozytywnie. Jest też znacznie mniej soli, cukru i węglowodanów, które w większości odpowiedzialne są za szybki przyrost masy ciała.

Powiedzenie „mniej znaczy więcej” jest w naszym cateringu uzasadnione, bo może jest mniej w gramaturze potraw, ale znacznie więcej błonnika, witamin i mikroelementów niezbędnych do zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Aby zrekompensować zmniejszone porcje posiłków gwarantujmy, że żadne z dań nie powtórzy się w ciągu tygodnia, czyli proponujemy 25 różnych potraw. W każdym następnym tygodniu staramy się wprowadzać nowości do naszego menu, bo lubimy eksperymentować i bawić się smakami.

Żeby upichcić coś smacznego potrzebny jest czas, dobry produkt i trochę serca do gotowania. My te elementy łączymy i zachęcamy do kontaktu z naszą kuchnią. Nie zamawiaj w ciemno, wpadnij do naszego bistro zdrowopodsufitem.pl i zasmakuj naszych potraw.

Adres:
Grota-Roweckiego 13A
45-265 Opole
601537995
https://www.dietetycznicatering.pl/

Obsługiwane miasta


Opole

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]