Diety Przemyśl


O firmie:
Gwarantujemy pełnowartościowe, zbilansowane i smaczne dania dietetyczne!

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących schudnąć w zdrowy i rozsądny sposób a przy tym zdrowo się odżywiać. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości minerałów, witamin i składników odżywczych nie jest łatwe i wymaga wiedzy i zaangażowania w codzienne żywienie. Dlatego nasza dieta jest opracowana przez dietetyków. Ponadto zapewni Tobie oszczędność twojego czasu i gwarantuje wspaniałe samopoczucie oraz wygląd.

W naszych daniach używamy składników bio, świeżych ziół i nowoczesnych metod gotowania takich jak smażenie w wodzie czy sous vive, dzięki którym potrawy zachowują wszystkie wartości odżywcze. Bez zdrowego odżywiania nie ma co myśleć o tym aby być zdrowym i być w dobrej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej. Dzięki nam zobaczysz, że jedyna droga do zdrowego życia prowadzi przez mądrą kuchnię.
Nasza oferta obejmuje:
- Dietę 1000 kcal
- Dietę 1200 kcal
- Dietę 1500 kcal
- Dietę 1800 kcal

Nasze Zestawy dietetyczne składają się z czterech do pięciu posiłków i jest to całodzienne, kompleksowe wyżywienie zawierające oprócz obiadu: śniadanie, II śniadanie, podwieczorek i kolację. Dostarczymy je elegancko zapakowane we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Przemyśla i najbliższych okolic w cenie zestawu.

Adres:
Wapowce 78A
37-700 Przemyśl
166710672
https://pl-pl.facebook.com/dietyprzemysl/

Obsługiwane miasta


Przemyśl

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]