Dor4fit


O firmie:
Jak działa catering dietetyczny dor4fit?
Cenimy Twój czas! Działamy szybko i elastycznie. Wystarczy, że zdecydujesz się na współpracę z nami, a pomożemy Ci opracować plan nastawiony na sukces. Zadzwoń bądź wyślij maila – reszta potoczy się sama! Zapewniamy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Obszarem naszego działania jest Krosno i najbliższe okolice. Zdrowe odżywianie naprawdę może być przyjemnością – gwarantujemy! Nasze programy są opracowywane przez doświadczonych dietetyków oraz kucharzy, którzy będą umieli połączyć pyszne z pożytecznym. Gdziekolwiek w Krośnie mieszkasz bądź pracujesz, możesz rozpocząć nowy, zdrowszy tryb życia choćby od jutrzejszego śniadania.

Nasza Misja
Chcemy przekazać naszym klientom, przyszłym i obecnym, że dieta nie musi oznaczać wyrzeczeń. Zamiast tego, może stać się okazją do poznania wielu nowych smaków, uwolnić zajęty dotychczas czas i pozwolić na skupienie się na sprawach dla Ciebie najważniejszych. Dzięki temu podejściu, szybko można zapomnieć, dlaczego zaczęło się dietę, oraz poświęcić całą uwagę nowym doświadczeniom i możliwościom.

Jeśli ten punkt widzenia może być Ci bliski, na pewno dojdziemy do porozumienia i jesteśmy przekonani, że nasz catering dietetyczny przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Adres:
Dworska 25
38-430 Miejsce Piastowe
530830111
http://dor4fit.pl/

Obsługiwane miasta


Miejsce Piastowe Krosno

Dlaczego warto nas wybrać?Gotowe zestawy dostarczamy prosto pod Twoje drzwi !


Nie musisz zastanawiać się co zjesz następnego dnia!


Nie tracisz czasu na liczenia kalorii. Robimy to za Ciebie!

Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]