Droga Mleczna


O firmie:
*** Droga Mleczna czyli najlepsze dania z całej międzynarodowej galaktyki dostępne w naszym gastrozbiorze na miejscu i z dostawą ***

Droga mleczna powstała z pasji do jedzenia i z zamiłowania do zdrowego stylu życia. To pierwsze prawdziwe bistro, w którym smak spotyka się ze zdrowiem. Jest to możliwe, ponieważ:

- wszystkie produkty przyrządzamy na terenie lokalu, w tym własne pieczywo i sosy. Dzięki temu mamy 100% kontroli nad składem (i smakiem) naszych dań.
- wykorzystujemy tylko świeże składniki. Zaopatrujemy się codziennie w warzywa i owoce od lokalnych dostawców.
- gotujemy tak zdrowo, jak to tylko możliwe. Nie smażymy na głębokim oleju!!!
- mamy dla każdego coś pysznego – dla wegetarian, wegan, bezglutenowców, sportowców, osób na diecie i dla tych, co marzą o bule i z wołowiny kotlecie ;-)

Droga Mleczna wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Oferujemy interesujące i pełnowartościowe dania. Możesz je swobodnie włączyć do swojej diety. Serwujemy przyzwoite porcje w rozsądnej cenie.

Jeżeli masz świadomość, jak ważną czynnością w życiu jest jedzenie i chcesz zjeść zdrowo, smacznie i w rozsądnej cenie - wstąp do Drogi Mlecznej na ul. Krasińskiego 32. Możesz też złożyć zamówienie telefonicznie pod numerem:
530 636 600
Podążaj za dobrym smakiem. Idź Drogą Mleczną.


Bistro Droga Mleczna to przede wszystkim:
• śniadania, lunche, desery i brunche
• zestawienie zdrowia i dobrego smaku
• rozsądne ceny i przyzwoite porcje

Adres:
ul. Krasińskiego 32
50-450 Wrocław
530636600
https://pl-pl.facebook.com/DMleczna

Obsługiwane miasta


Wrocław

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]