Dymel


O firmie:
Jedzenie jest częścią naszego życia, dlatego powinniśmy nie tylko dostarczać podstawowych składników odżywczych, ale także przyjemności. Stan naszego zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu zależy od sposobu odżywiania. Każdy lubi dobrze i smacznie zjeść jedzenie, dla większości z nas stanowi jedną z milszych chwil dnia. Lubimy jeść, ale chcemy także dobrze wyglądać.
Dymel culinary studio catering dietetyczny powstał by sprostać Państwa oczekiwaniom. Naszym celem jest zapewnienie posiłków, które odpowiadają zasadom racjonalnego odżywiania.
Catering dietetyczny Dymel culinary studio polega na dostarczeniu w wyznaczonych godzinach do domu lub pracy 5 gotowych posiłków, które stanowią całodzienną, zdrową i smaczną dietę.
Wszystkie diety są dietami zbilansowanymi, czyli dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników w odpowiednich proporcjach Nasze posiłki są gotowe do spożycia, zapakowane w specjalne pojemniki. Niektóre posiłki wymagają jedynie podgrzania np. w kuchence mikrofalowej, to bardzo ważne przy odchudzaniu, ponieważ wiele osób rezygnuje z przygotowywania zdrowych posiłków z powodu braku czasu i sięga wówczas po dania gotowe.

Adres:
ul. Słowackiego 50/24
47-400 Racibórz
723501191
https://dymel-cateringdietetyczny.pl/

Obsługiwane miasta


Racibórz Krapokowice Kędzierzyn Głubczyce Kiełrz Gliwice Rybnik Żory Chałupki Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Pszczyna Czechowice-Dziedzice Cieszyn Skoczów Ustroń

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]