Elite Diet


O firmie:
Oferujemy wyjątkowo różnorodny catering dietetyczny! Dzięki nam dieta pudełkowa nie jest już luksusem dla nielicznych. Codziennie przygotowujemy przemyślane, dietetyczne posiłki z dowozem na terenie Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Ciechocinka, Brodnicy, Kowalewa Pomorskiego, Grudziądza, Świecia, Inowrocławia, Solca Kujawskiego, Łubianki, Chełmży i wielu okolicznych miejscowości.
Używamy wyselekcjonowanych składników, dzięki którym dieta jest nie tylko smaczny, ale także pełna wartości odżywczych. Profesjonalna dieta z dowozem umożliwia oszczędność mnóstwo czasu spędzonego w kuchni i na zakupach. Elite Diet wprowadzi Cię w nową jakość życia, a każdy kolejny zestaw zaszczepi zdrowe nawyki żywieniowe. Od dziś zdrowa dieta przestanie być przykrą koniecznością i pasmem wyrzeczeń.

Nasze diety pudełkowe wyglądają i smakują tak dobrze, że można zwątpić, czy na pewno zawierają jedzenie dietetyczne. Nie musisz wierzyć nam na słowo! Zamawiając nasz catering otrzymasz szczegółowy opis wartości odżywczych i spis alergenów. Do każdego z posiłków dołączamy etykietę, z której dowiesz się ile kalorii, białka, węglowodanów i tłuszczów zjadasz. Masz specjalne potrzeby? Nasze diety z dowozem serwujemy w 3 wariantach!

Adres:
ul. Generała Józefa Bema 73-89
87-100 Toruń
884764464
https://elite-diet.pl/

Obsługiwane miasta


Inowrocław Włocławek Ciechocinek Toruń Solec Kujawski Bydgoszcz Łubianka Chełmża Chełmno Grudziądz Świecie Brodnica Kowalewo Pomorskie

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]