Fit King


O firmie:
Fit King Catering to jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny oraz profesjonalny catering dietetyczny działający na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w Olsztynie i okolicach oraz Pomorskiego w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach.

Oferujemy Państwu zestawy posiłków odpowiednio zbilansowane pod kątem mikro i makro składników bazujące przede wszystkim na świeżych, sezonowych i wysokiej jakości produktach.

W naszej kuchni mocną uwagę stawiamy na różnorodność dań, ich niepowtarzalny smak, zachowując przy tym wszelkie normy i zalecenia dietetyczne dzięki czemu serwowany przez Nas catering dietetyczny jest bogaty w niezbędne dla naszego organizmu witaminy, minerały oraz inne składniki odżywcze zachowując przy tym wspaniały i wyrazisty smak.

Wielką zaletą naszego cateringu dietetycznego jest nasz zespół składający się ze specjalistów w dziedzinie gotowania, dietetyki oraz technologii żywności. Wspaniała współpraca na polu dietetyka z szefem kuchni przy tworzeniu menu cateringowego daje efekty oryginalnych i urozmaiconych potraw bilansując je w ustalone i odpowiadające Państwa potrzebom wartości energetyczne.

Najważniejsze jest dla Nas zadowolenie Klienta dlatego z pełną starannością dbamy, aby nasze zdrowe żywienie posiadało odpowiedni skład i proporcje składników odżywczych i były zgodne z aktualnymi rekomendacja WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) oraz najnowszymi badaniami naukowymi. Nasi pracownicy stale podnoszą swoją wiedzę z zakresu dietetyki dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z panującymi obecnie trendami i informacjami z zakresu żywienia człowieka. Stosowane przez Nas receptury potraw są skuteczne nie tylko w odchudzaniu ale także w profilaktyce chorób cywilizacyjnych i dieto zależnych jak cukrzyca, otyłość, hipercholesterolemia, naczyniowo- sercowych w tym miażdżycy i nadciśnienia tętniczego, chorób nowotworowych i innych.

Potrafimy podejść do naszych Klientów indywidualnie dlatego oprócz stałej oferty cateringowej podzielonej na 900 kcal, 1200, 1600, 2000, 2500 oraz 3000 kcal prowadzimy również diety indywidualne ściśle dopasowane do danej jednostki chorobowej, a także po prostu do upodobań danego Klienta tworzącego własne menu dla którego ważne jest zdrowe żywienie, które my następnie przygotowujemy oczywiście w sposób dietetyczny, a także obiady dla firm Olsztyn. Pamiętaj, że zdrowe żywienie jest bardzo ważne!

Koniec już z nudnymi, monotonnymi posiłkami. Zapomnijcie o restrykcyjnych dietach często opartych o nieprzemyślane głodówki. Dołączcie do grona Klientów firmy Fit King Catering Dietetyczny Gdańsk, Olsztyn i stańcie się Królami i Królowymi swojego zdrowia, samopoczucia i wspaniałej fit sylwetki!

Adres:
Jana Boenigka 9
10-686 Olsztyn
795300391
https://fitking.pl/

Obsługiwane miasta


Olsztyn Gdańsk Sopot Gdynia

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]