Food Harmony Catering Sp. z o. o.


O firmie:
Kierujemy się żelazną zasadą: gotujemy bez cukru i konserwantów. Bazujemy na produktach prozdrowotnych, pełnoziarnistych, warzywach i owocach, nabiale o optymalnym składzie, jajach od szczęśliwych kur, mięsie i rybach najwyższej jakości. Skład posiłków wspomagamy zdrowymi tłuszczami roślinnymi i produktami superfoods. Kombinacją składników w naszych daniach wspieramy florę bakteryjną jelit, która jak już wiemy jest kluczem do zdrowia!

Oprócz starannego doboru składników diety, skrupulatnie liczymy ich wartość odżywczą w specjalistycznym programie. W końcu marynaty, sosy, warzywa, a nawet elementy dekoracyjne potraw również wnoszą znaczące makro i mikro elementy. Dzięki temu jesz naprawdę tyle ile potrzebujesz i oczekujesz!

Doskonale też wiemy którym „niedozwolonym” produktom najczęściej ulegamy, dlatego szczególną uwagę poświęcamy komponowaniu menu i opracowywaniu wyśmienitych burgerów, fit odpowiedników słodyczy i wielu innych smacznych niespodzianek. Ich efekty na pewno odczujecie!

Adres:
ul. Reformacka 25
32-020 Wieliczka
577939222
https://cateringfoodharmony.pl/

Obsługiwane miasta


Bielsko-Biała Chrzanów Częstochowa Gdańsk Gdynia Jaworzno Katowice Kraków Krzeszowice Łódź Opole Oświęcim Poznań Ruda Śląska Sopot Szczecin Trzebinia Warszawa Wieliczka Wrocław

Dlaczego warto nas wybrać?


Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]