Gastrofit


O firmie:
Czym jesteśmy?

GastroFIT jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą w branży gastronomicznej. Przygotowujemy gotowe, wieloposiłkowe pakiety żywnościowe pod odpowiednie opcje kaloryczne, rodzaj diety i liczbę dni.

Przygotowujemy także indywidualne diety pudełkowe, catering dla firm, catering na przyjęcia organizujemy również imprezy plenerowe.

Jak to ugryźć?

Zacznij od określenia czego tak naprawdę potrzebujesz. Sprawdź naszą ‘ofertę kateringową’ i zapoznaj się z nią. Sprawdź opis poszczególnych ofert i dostosuj ją do swoich potrzeb.

Określ czas pakietu i termin startu. Jeżeli masz wątpliwości wybierz opcję testową i sprawdź nas!

Jesteśmy firmą 100% polską kapitałowo i szczycimy się tym. Nasza firma znajduje się w Bełchatowie, działamy jednak również na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Na miarę możliwości stawiamy na polskie produkty z polskich hurtowni, sklepów jak i lokalnych rolników i sadowników. Dążymy do pełnej autonomii – na miarę możliwości półprodukty staramy się przygotowywać własnoręcznie według własnych przepisów. Jesteśmy otwarci na każdą ofertę współpracy nie zależnie od tego czy partnerską czy handlową. Wybierając nas, nie zasilasz tylko jednej polskiej firmy ale także innych polskich producentów. Pamiętaj! Każda złotówka wydana na polskie produkty to 60gr, które wraca!

Adres:
Ul. Słowackiego 1a
97-400 Bełchatów
518913091
http://gastrofit.pl/

Obsługiwane miasta


Bełchatów Piotrków Kleszczów Szczerców Zelów

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]