Jak Jeść Sp. z o.o.


O firmie:
Jeśli, nie masz czasu lub ochoty na codzienne zakupy, nie masz zdolności kulinarnych i masz dość żywienia się na mieście, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Proponujemy rozwiązanie Twoich problemów.

Tworząc nasze dania zawsze mamy na względzie przede wszystkim wysoką jakość stosowanych przez nas produktów. Nasza strona internetowa jest stworzona w taki sposób, aby ułatwić Ci złożenie zamówienia. Wystarczy, że wejdziesz na podstronę cennik, wybierzesz interesujący Cię zestaw i podasz adres, pod który powinniśmy dostarczyć Twój zestaw dietetyczny.

Oferta
Nie martw się, jeśli doskwierają Ci jakiekolwiek alergie lub masz szczególne preferencje żywieniowe. Catering Dietetyczny Wrocław Jak Jeść ma dla Ciebie rozwiązanie. Zamawiając nasze zestawy, możesz zaznaczyć, których składników nie chcesz spożywać lub wybrać specyficzną dietę.

Nasz Catering dietetyczny oferuje między innymi:
posiłki bezglutenowe
posiłki bez laktazy
posiłki bez ryb
posiłki wegańskie
posiłki wegetariańskie
Koniec kolejek
Koniec z marnowaniem czasu! Nie będziesz dłużej stała w kolejce wybierając produkty do swojej kuchni. Nareszcie w swoim własnym domu będziesz spożywać posiłki godne najlepszej restauracji! Każde danie, wychodzące z kuchni JakJesc jest skomponowane przez właścicielkę – panią dietetyk Magdalenę Gdula, utalentowanego szefa kuchni Michała Werdę oraz jego pomocników.

Oszczędność czasu
Martwią Cię Twoje długie godziny pracy? Niepotrzebnie! Posiłki będą doręczane do Twojego domu w godzinach rannych lub wieczornych, wszystko zależy od Ciebie. W razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz telefonicznie zmienić termin dostawy. Co więcej, podając adres mailowy, będziesz otrzymywać wiadomości o promocjach, bony rabatowe oraz wszelkiego rodzaju nowinki…

Daj nam szansę
Daj nam szansę i sprawdź jak wygląda życie, obfitujące w smaczne posiłki, które zostaną przygotowane specjalnie dla Ciebie. Czas, który do tej pory spędzałeś w kuchni, wykorzystasz w lepszy sposób. Catering dietetyczny Wrocław to zdrowe, sezonowe jedzenie, które udowadnia, że zdrowe nie znaczy nudne, a wręcz odwrotnie.

Adres:
ul. Czajkowskiego 122
51-147 Wrocław
504566955
http://jakjesc.com/

Obsługiwane miasta


Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]