Laboratorium Kalorii


O firmie:
Laboratorium Kalorii powstało z myślą o zaspokojeniu potrzeb żywieniowych ludzi, którzy są świadomi jak ważną sprawą jest codzienne, prawidłowe odżywianie. Właśnie dlatego wszystkie nasze działania skupiają się na jednym – aby pomóc naszym klientom utrzymać optymalną formę dzięki zbilansowanym planom żywieniowym, które przygotowywane są przez profesjonalistę – Panią Paulinę Błaszkiewicz prowadzącą własny gabinet dietetyczny. Dietetyka z wieloletnim doświadczeniem współpracującego na co dzień z lekarzami różnych specjalizacji oraz przychodnią Intercor w Bydgoszczy.
Wiemy, iż jedzenie jest bardzo osobistą częścią naszego życia a różne produkty spożywcze wpływają różnie na poszczególnych ludzi, niektóre dobrze a inne gorzej. W swoich działaniach dążymy do indywidualnego podejścia do klienta, dzięki czemu otrzymuje on optymalne posiłki dostosowane do jego gustu, aktywności i celów jakie sobie założył.

Współpracując z nami otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości dań. Zyskujesz przede wszystkim czas, którego w dzisiejszych czasach brakuje, a który możesz poświęcić rodzinie lub innym ważniejszym niż zakupy i gotowanie rzeczom.

Adres:
Bulwary 1
85-056 Bydgoszcz
510261555
http://www.laboratoriumkalorii.pl/

Obsługiwane miasta


Bydgoszcz

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]