Liczymy Kalorie


O firmie:
Catering Dietetyczny / Dieta Pudełkowa
Nie masz czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków? Dobrze trafiłeś! Specjaliści Liczymy Kalorie Kalisz dzięki swojej wiedzy przygotują dla Ciebie zbilansowaną dietę pudełkową (catering dietetyczny), która nie tylko w odpowiedni sposób zaspokoi zapotrzebowanie na substancje odżywcze, ale także oczaruje Twoje kubki smakowe. Dzięki nam zadbasz o siebie, schudniesz, poprawisz wygląd oraz samopoczucie.

Już nie musisz rezygnować ze zdrowia! Nasz catering dietetyczny dostarczamy bezpośrednio do klienta lub oferujemy odbiór w siedzibie Liczymy Kalorie. Spróbuj naszej diety i przekonaj się jak smaczne może być zdrowe odżywianie. Zapraszamy!

Liczymy Kalorie Kalisz – Najsmaczniej!

Dieta odpowiednio dobrana do potrzeb organizmu to klucz do zdrowego życia, smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Dlatego wszystkim klientom zapewniamy konsultację dietetyka, który pomoże wybrać pakiet odpowiedni dla Ciebie.

Wszystkie posiłki przygotowujemy z najlepszych składników, a umiejętności naszych kucharzy sprawiają, że nasza dieta naprawdę wyróżnia się smakiem dzięki czemu łatwiej będzie Ci wprowadzić i polubić swoje nowe nawyki żywieniowe. Zapraszamy!

Adres:
Fabryczna 2A
62-800 Kalisz
796900410
http://liczymykalorie.com.pl/

Obsługiwane miasta


Kalisz

Dlaczego warto nas wybrać?


Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]