Look Fit


O firmie:
Look Fit to firma istniejąca na rynku od 2012 roku, mająca w swojej kadrze wykwalifikowanych Trenerów Personalnych, Dietetyków, Managerów oraz Kucharzy.


Nasze diety dostarczamy w miastach: Wrocław, Kraków i okolice, Katowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Ruda Śląska, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie.


Nasza usługa Cateringu Dietetycznego to indywidualnie dobrane pod katem Twojej Aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy. Są zdrowe, świeże, estetycznie podane i co najważniejsze - dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Oferujemy zbilansowaną dietę bez godzin w kuchni i jedzenia "na mieście". Codziennie dostarczamy różnorodne, zdrowe i smaczne posiłki, które w 100% zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe.

We Wrocławiu dodatkowo zapraszamy do naszego Studia Treningów Personalnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowo produkcją i dostarczeniem cateringu dietetycznego do naszych klientów jak i również prowadzeniem Treningów Personalnych pod czujnym okiem naszych Trenerów.

Adres:
Świeradowska 51/57
50-559 Wrocław
669556352
https://lookfit.pl/

Obsługiwane miasta


Wrocław Kraków Katowice Ruda Śląska Mikołów Mysłowice Sosnowiec Dąbrowa Górnicza Siemanowice Śląskie Chorzów Bytom Tychy

Dlaczego warto nas wybrać?


Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]