Nutridieta


O firmie:
Nutridieta została stworzona z myślą o Tobie. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż w obecnych czasach osiągnięcie sukcesu i utrzymanie balansu we wszystkich dziedzinach życia (praca, rodzina, zdrowie, uroda) jest niezwykle trudne. Dlatego dbamy o ciebie, oferując naszym klientom profesjonalne usługi dietetyczne i cateringowe na najwyższym poziomie. Dzięki naszej indywidualnej diecie pudełkowej, którą regularnie dostarczamy do twojego domu, zaoszczędzisz czas i zainwestujesz w to, co w życiu dla ciebie naprawdę istotne.

Dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób prowadzących szybki i wymagający styl życia. Nutridieta to pyszne i zróżnicowane posiłki, dostarczane w postaci dziennego zestawu pięciu gotowych dań do Twojego domu lub miejsca pracy. Szybko zapomnisz o listach zakupów, kolejkach do kasy, gotowaniu i zmywaniu naczyń. I najważniejsze, my liczymy kalorie za ciebie! Pozwól nam zatroszczyć się o Twoją kulturę żywienia i zdrowie.

Adres:
ul. Rolna 15
43-410 Kończyce Małe
513122325
https://www.nutridieta.pl/

Obsługiwane miasta


Bielsko-Biała Bytom Chorzów Cieszyn Dąbrowa Górnicza Gliwice Katowice Kraków Mikołów Oświęcim Rybnik Skawina Tychy Wieliczka Zabrze

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]