Restauracja Club Bodega


O firmie:
Naszym celem jest przygotowanie posiłków, które nie tylko będą świetnie smakować, ale także pozwolą każdemu z Was na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

Catering dietetyczny jest usługą cieszącą się coraz większą popularnością ze względu na dużą wygodę i skuteczność w walce ze zbędnymi kilogramami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i obsługi klienta.
Naszym celem jest przygotowanie wybornych posiłków, które nie tylko będą świetnie smakować, ale także pozwolą każdemu z Was na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Dzięki naturalnym, dobrze zbilansowanym daniom, przygotowanym wyłącznie ze świeżych produktów.

Przygotowane przez nas potrawy są niskokaloryczne, posiadają wszystkie niezbędne dla organizmu minerały, błonnik, a także cenne witaminy, przy tym posiadają wysokie właściwości smakowe, które spełnią oczekiwania największych smakoszy. Zróżnicowanie w naszych dietach zapewnia organizmowi optymalną ilość niezbędnych składników odżywczych i przyczynia się do utraty masy ciała. Nasz catering dietetyczny nie wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Różnorodność dań oraz najbardziej wyszukane przepisy pozwolą cieszyć się bogactwem smaków przez cały czas trwania diety. Przekonaj się sam, że nasze menu jest dostosowane ściśle do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze diety przygotowane są dla osób, które chcących odżywiać się zdrowo i wygodnie. Wskazana jest dla tych wszystkich którzy:

Chcą schudnąć
Dbać o linię i utrzymanie aktualnej wagi
Przygotowują się do ważnej uroczystości (np. ślub czy wesele)
Dla kobiet chcących zrzucić zbędne kilogramy po ciąży.


Zasady działania cateringu dietetycznego Restauracji Bodega- posiłki przez 7 dni w tygodniu!
Codziennie od poniedziałku do piątku dostarczamy zestaw pięciu posiłków na bieżący dzień, a w sobotę zestaw na dwa dni, aby nie dezorganizować Państwa weekendowego czasu. Godzina i miejsce dostawy zostaną wcześniej uzgodnione. Gwarantujemy najwyższą świeżość posiłków zapakowanych w jednorazowe pojemniki, dla higieny i wygody przystosowanych do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych (z dodatkowym opisem i sposobem odgrzewania), co zwiększa ich praktyczność. Cały zestaw zapakowany jest w elegancką ekologiczną torbę.

Adres:
Al. 23 Stycznia 26
86-300 Grudziądz
782444111
http://www.dietagrudziadz.pl/

Obsługiwane miasta


Grudziądz Białka Tatrzańska

Dlaczego warto nas wybrać?Dieta ułożona przez profesjonalistkę


Odżywcze kompozycje


Zróżnicowane menu


Niskokaloryczne dania


Najwyższej jakości produkty


Wysokie walory smakowe

Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]