Schudnij ze smakiem


O firmie:
Cześć! Nazywam się Kamila Ludwiczak, bardzo się cieszę, że do mnie trafiłeś!

Gotowanie i zdrowe odżywianie to od dzieciństwa moje największe pasje, które od lat rozwijam i pielęgnuję. Dzielenie się nimi to dla mnie ogromna przyjemność, z której udało mi się stworzyć własny biznes. Schudnij Ze Smakiem to jednak coś więcej niż kolejny catering. To rodzinna firma, przygotowująca zróżnicowane dania, które są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

Wiem, że każdy z nas jest inny i niemożliwym jest stworzenie uniwersalnej diety odpowiedniej dla wszystkich. Właśnie dlatego tak duży nacisk kładę na osobisty kontakt. Wspólne rozmowy, analiza celów i potrzeb pozwolą nam wspólnie przygotować program, który spełni Twoje oczekiwania i jednocześnie będzie miał pozytywny wpływ na zdrowie.

Nie zapominaj, że utrata nadprogramowych kilogramów to tak naprawdę, bardzo przyjemna, ale jednak tylko dodatkowa korzyść diety. Kluczem do sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych i zrozumienie swojego organizmu, co pozwoli na prowadzenie zdrowego trybu życia przez długie lata.

Schudnij Ze Smakiem nie jest wielką korporacją, za która stoi ogrom ludzi. Moja firma to moja rodzina, a Ty - wybierając te usługi - stajesz się jej częścią.

Adres:
ul. 20 Stycznia, nr 18, lok. 28
95-200 Pabianice
792303308
https://schudnijzesmakiem.pl/

Obsługiwane miasta


Aleksandrów Łódzki Bełchatów Dłutów Konstanynów Łódzki Lutomiersk Łask Łódź Pabianice Rzgów Tuszyn Warszawa Zduńska Wola Zgierz

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]