Slim Box


O firmie:
SlimBox to zestaw trzech, czterech lub pięciu pełnowartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, skomponowanych z produktów o niskiej wartości kalorycznej, bogatych w witaminy, minerały i inne cenne składniki odżywcze, które mają korzystny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie.
Do wyboru mamy następujace diety:

1500kcal
Dieta 1500 kcal.
Odpowiednia dieta dla kobiet z nadwagą i umiarkowaną aktywnością fizyczną. Dieta nie zawiera produktów wysoko przetworzonych, tłustych oraz cukrów prostych.
2000kcal
Dieta 2000 kcal.
Dieta idealna dla Panów, ale także dla aktywnych Pań pragnących zdrowo się odżywiać i utrzymać obecną masę ciała. Tak samo jak dieta 1500 kcal.
dieta-wegetarianska
Dieta Wegetariańska; Vegańska
Dieta przeznaczona dla osób, które chcą w swojej diecie wyeliminować wszelkie gatunki mięsa i ryb lub całkowicie zrezygnować z produktów pochodzenia zwierzęcego.
dieta-profesjonalna
Dieta Profesjolana
To idealna dieta dla osób intensywnie trenujacych, chcacych rozbudować masę mięśniowa co za tym idzie potrzebujacych wyższych wartości kalorycznych.

Dieta Indywidualna
To dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta np. 1000kcal, 1200kcal, bezglutenowa, eliminująca allergeny, bezwęglowodanowa, wysokobiałkowa itp.
Cena ustalana indywidualnie -w celu wybrania diety indywidualnej prosimy o kontakt telefoniczny 792 614 427
Opakowania:
Dania pakowane są w tacki szwedzkiej firmy Duni, zamykane próżniowo, systemem zgrzewającym na gorąco. Gwarantują bezpieczeństwo podczas transportu i odgrzewania potraw SlimBox, gdyż wysokiej jakości materiały, z których są wykonane nie wchodzą w reakcje z jedzeniem. Ponadto opakowania te są przyjazne dla środowiska, ponieważ zawierają dodatki minerałów.

Gdzie powstaje SlimBox?
Aby zapewnić naszym klientom produkt najwyższej jakości i świeżości, codziennie, w bardzo wczesnych godzinach porannych, SlimBox przygotowywany jest przez Naszych znakomitych kucharzy. Nasz bardzo kreatywny zespół codziennie dba o to, aby dane potrawy zaspokoiły podniebienia najbardziej wymagających konsumentów. Do dań wykorzystywane są zawsze świeże warzywa, owoce oraz chude mięso. Tak przygotowane zestawy czekają na odbiór przez kierowców, którzy w ciągu kilku godzin dostarczają do Państwa świeży produkt.

Dostawa:
Posiłki SlimBox są dostarczane do wskazanego przez Ciebie miejsca (dom, biuro, szkoła), od poniedziałku do piątku, w wybranym przedziale godzinowym, pomiędzy 5 – 9
Istnieje możliwość dokupienia zestawów na sobotę -w piątek otrzymują Pańswto drugi inny zestaw dań.

Adres:
Strażacka 42A
35-312 Rzeszów
792614427
http://www.slimbox.com.pl/

Obsługiwane miasta


Rzeszów

Dlaczego warto nas wybrać?


Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]