Slow chef


O firmie:
Szczeciński catering dietetyczny Slow Chef to jedenaście propozycji programów dietetycznych opracowanych z myślą o potrzebach i preferencjach naszych klientów. W ramach każdego z nich otrzymujesz 4 lub 5 sycących posiłków, które możesz dostosować do siebie pod względem kaloryczności. To Ty decydujesz o tym, ile kalorii dziennie spożywasz i możesz to kontrolować w łatwy, precyzyjny sposób.

Nasze zestawy przygotowujemy dla Ciebie tuż przed wysłaniem, dlatego wcześniej prosimy o podanie optymalnej godziny dowozu. Serwowane dania są zawsze świeże, a przede wszystkim gotowe do spożycia – od razu albo po podgrzaniu. Możesz zapomnieć o stercie naczyń do zmywania. Wystarczy otworzyć pojemnik, podgrzać i gotowe. Materiały użyte do produkcji opakowań pozwalają na bezpieczne podgrzewanie również w mikrofali – standardowym wyposażeniu biur. Zamów posiłki dietetyczne z dostawą do domu lub do pracy… po prostu szybko i wygodnie.

Na koniec chcesz pewnie wiedzieć, co Cię z nami czeka? Co powiesz na boczniaki po kaszubsku, apetyczną włoską frittatę albo Budhha bowl? Jeżeli lubisz poznawać tradycyjne smaki kuchni regionalnej, a jednocześnie tęsknisz za smakami świata… jesteś we właściwym miejscu. Nas kręci różnorodność i ją właśnie znajdziesz w Slow Chef. To jedyna dieta pudełkowa z dowozem w Szczecinie, której twórcy nieustannie myślą out of the box ? chcąc zaskakiwać smakiem.

Adres:
Piaskowa 1
71-751 Szczecin
665217286
https://slowchef.pl/

Obsługiwane miasta


Szczecin

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]