Smaczna Dieta


O firmie:
Smaczna Dieta. Pierwszy catering dietetyczny w Gorzowie (dostępny także w Barlinku i Myśliborzu!). Z ludźmi z pasją. Z Bartoszem Ludniewskim, jednym z najlepszych szefów kuchni w województwie. Z największą kuchnią w mieście - 150 m kw. Z najwyższej jakości produktami od lokalnych dostawców. Z niesamowitymi efektami wagowymi naszych klientów. Z posiłkami na najwyższym restauracyjnym poziomie, np. pierś z gęsi sous vide z zapiekanką z cienko pokrojonych ziemniaków i sosem na bazie czarnych porzeczek i czekolady gorzkiej Lindta. Z menu, w którym praktycznie wszystko jest robione przez nas i ręcznie, nawet takie rzeczy jak pasztetowa, wędliny, surówki, granola, budyń, musztarda, itp. Z prestiżowymi nagrodami - wygrana w "Nasze Dobre Lubuskie".
Smaczna Dieta to restauracja w pudełku. Przygotowujemy posiłki na cały dzień. Jest ich 5 (cena już od 9,98 za posiłek!). I teraz uwaga: nic nie gotujesz, nie robisz zakupów spożywczych, nie myjesz naczyń, nie liczysz kalorii, nie siedzisz nad przepisami. Nic! Tylko jesz. W ten sposób oszczędzasz przynajmniej 2 godziny dziennie.
Bez kompromisów - jak dieta to tylko smaczna!

Adres:
ul. Z. Herberta 3
66-400 Gorzów Wielkopolski
662747292
https://www.smacznadieta.pl/

Obsługiwane miasta


Gorzów Wielkopolski

Dlaczego warto nas wybrać?5 posiłków dziennie na poziomie najlepszych polskich restauracji. Niesamowicie urozmaicone menu, np. obiad może się nie powtórzyć i przez pół roku. Kulinarne zwiedzanie świata.


Efekty wagowe naszych klientów.


Daniel Olas – jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce.


Na Twoje szczęście pracuje uśmiechnięty i wykwalifikowany zespół, m.in. 2 dietetyków i 2 specjalistów ds. żywienia.


Nowoczesny sprzęt, np. najlepszy na świecie piec konwekcyjno-parowy.


Najwyższej jakości produkty od lokalnych dostawców, np. mięso od lokalnych rzeźników, a twaróg od hodowcy krów wypasanych swobodnie nad Wartą i jedzących trawę.


Wszystko robimy sami i ręcznie, nawet takie rzeczy jak keczup, wędliny, surówki, granola. Żadnej chemii. Sama natura.


Wygraliśmy prestiżowy plebiscyt “Nasze Dobre Lubuskie”, w którym nasz produkt doceniła kilkunastoosobowa, niezależna kapituła.


Właściciele są fachowcami w swoich działkach i żyją firmą. Krzysztof Korsak regularnie odwiedza najlepsze restauracje w całej Polsce i na świecie (w ostatnich latach odwiedził około 200-300 takich miejsc). Andrzej Stefanowicz przez kilkanaście lat działalności dietetycznej zrzucił ze swoich klientów przynajmniej 2 tony niechcianej wagi (to nie jest przenośnia).

Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]