SuViBox


O firmie:
Catering dietetyczny SuviBox to jedna z nielicznych kuchni w Polsce, która przygotowuje swoje potrawy metodą >sous vide<. Sous vide, czyli po francusku gotowanie w próżni, to metoda polegająca na powolnym gotowaniu w niskich temperaturach, w szczelnie zamkniętych workach plastikowych. Ponieważ temperatura gotowania nie przekracza 70 stopni w przypadku mięs oraz 85 stopni w przypadku warzyw, wszystkie potrawy charakteryzują się bardzo wyrazistym, naturalnym smakiem oraz zachowują najcenniejsze wartości odżywcze.

Najlepsi szefowie kuchni wraz z zespołem specjalistów ds. żywienia dbają o to, aby menu było nie tylko smaczne i wartościowe, ale także różnorodne. Catering dietetyczny SuviBox szczyci się tym, iż w swojej ofercie ma 400 niepowtarzalnych, całodziennych menu, co oznacza, że każdego dnia przez ponad rok Klienci cieszą się unikalnym jadłospisem.

Adres:
ul. Koniczynowa 1
91-356 Łódź
786209409
https://suvibox.pl/

Obsługiwane miasta


Aleksandrów Łódzki Andrespol Białystok Brwinów Bydgoszcz Bytom Gdańsk Gdynia Gliwice Janki Katowice Kolbuszowa Komorów Konstancin-Jeziorna Konstanynów Łódzki Kraków Lublin Łódź Ożarów Mazowiecki Pabianice Piastów Piotrków Trybunalski Płock Podkowa Leśna Poznań Raszyn Ruda Śląska Rzeszów Skierniewice Sopot Starowa Góra Tomaszów Mazowiecki Toruń Tuszyn Warszawa Wrocław Zabrze Zgierz Żyrardów

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]