Sztuka Jedzenia


O firmie:
Zamawiając u nas catering dietetyczny nie zostajesz pozostawiony bez opieki, nad posiłkami i Twoją dietą czuwa dietetyk. Już od wysłania wywiadu żywieniowego (zakładka zamówienie) jesteś w dobrych rękach. Znamy się na tym co robimy, wiemy jak przygotować dietę aby była dla Ciebie odpowiednio dopasowana.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie bo jedynie takie podejście może gwarantować nam finalny sukces diety. Podczas całego okresu dostaw istnieje możliwość modyfikacji diety w razie potrzeby. Dietetyk prowadzący pozostanie z Tobą w kontakcie i chętnie odpowie na ewentualne pytania. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Adres:
Kiełbaśnicza 24
50-110 Wrocław
722270276
https://www.cateringdietetyczny.pl

Obsługiwane miasta


Warszawa Wrocław

Dlaczego warto nas wybrać?indywidualizm


doświadczenie


elastyczność


skuteczność

Najczęściel zadawane pytania


Gdzie dostarczamy?
W chwili obecnej oferujemy "catering dietetyczny Wrocław" jak i "catering dietetyczny Warszawa" dietę z dostawą we Wrocławiu i Warszawie, oraz okolicznych miejscowościach. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku. Istnieje również możliwość zamówienia zestawów cateringu dietetycznego na weekend, dostawa następuje wtedy w piątek wieczorem i dostarczane są zestawy na sobotę i niedzielę. Dowóz na terenie miasta jest gratis. Wizyty osobiste w naszym gabinecie dietetycznym we Wrocławiu możliwe są od poniedziałku do piątku po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]