Tasty Project


O firmie:
Pasjonaci różnorodnych smaków, miłośnicy kuchni, gotowania, zdrowego trybu życia, uwielbiający podróże… Co zrobili z tymi pasjami? Podzielili się nimi i stworzyli Tasty Project – projekt kulinarny będący jednocześnie cateringiem dietetycznym – swoistą restauracją w pudełku.

Jak to możliwe?

Połączyli swoje pasje, pracę Dietetyków, świetnego Szefa Kuchni i stworzyli nowe kulinarne miejsce na mapie Poznania, gdzie każdy wymagający wielbiciel dobrego, zdrowego jedzenia znajdzie to, czego potrzebuje: bogactwo i różnorodność smaków, odpowiednio zbilansowaną kaloryczność potraw, różnorodność w rozbiciu na warianty dietetyczne – wszystko to w jakości restauracyjnej wprost spod ręki Szefa Kuchni, zamknięte w pudełkach i dostarczone świeże wprost do Ciebie, pod wskazany adres.

Smaki Orientu, współczesne nowinki, hity i najnowsze trendy kulinarne – możesz wybierać jak w restauracji! Każde danie główne pochodzi z innego zakątka świata.

Współpracujemy z zespołem doświadczonych fachowców, ze sprawdzonymi i wiarygodnymi dostawcami. Przykładamy szczególną wagę do odpowiednich warunków przechowywania produktów. Pracujemy na najlepszym sprzęcie gastronomicznym. Codziennie inne menu, ciekawe smaki, świeże, najwyższej jakości, sezonowe produkty – wszystko po to, by nasze posiłki były najwyższej jakości i doskonałe w smaku.

Przyjemność jedzenia – to tym chcemy zdobyć Twoje serce i kubki smakowe!

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa, restauracja w Twoim pudełku – po prostu Tasty Project! Zapewnimy Ci feerię smaków i kulinarną ucztę na miarę Twoich potrzeb!

Adres:
ul. Leśna 44a
62-028 Koziegłowy
724338880
https://tastyproject.pl/

Obsługiwane miasta


Gniezno Grodzisk Poznań

Dlaczego warto nas wybrać?Nasi Szefowie Kuchni mają wieloletnie doświadczenie w kuchniach z całego świata!


Różnorodne i ciekawe potrawy


Catering też może być eko!


Naszymi daniami zawsze się najesz!

Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]