Umami by Daniel Brzeziński


O firmie:
Umami, piąty wymiar smaku - to coś, co nas wyróżnia. Wystarczy że spróbujesz, a poczujesz różnicę.

Lubisz zdrową, dobrą kuchnię, pełną naturalnych składników, antyoksydantów i aromatycznych przypraw? Chcesz, aby w Twojej codziennej diecie, to co smaczne spotkało się z tym co zdrowe? Jesteś w dobrym miejscu!

Produkty najwyższej jakości - Jajka z trójką? Co to, to nie! Używamy wyłącznie jaj ekologicznych. Kurczak? Tylko zagrodowy, który widział słońce i nie jest nafaszerowany hormonami. Dla wegetarian wybieramy mleko roślinne BIO, a nasze przyprawy mają certyfikaty EKO. Wybierając nas - wybierasz jakość.

Produkty lokalne i oryginalne - W naszym menu znajdziesz dania od kuchni greckiej, hiszpańskiej, włoskiej, bliskiego wschodu, po Azję, z oryginalnymi produktami pochodzącymi z tych krajów. Dzięki temu nasze dania mają smak pyszności Umami!

Nie lubimy mrożonek - Gotowanie na mrożonkach? To żaden problem. Tak jest szybciej, tak jest łatwiej, tak jest taniej. Ale różnicę poczujecie w smaku. Dlatego nie używamy produktów mrożonych, o ile nie jest to konieczne. I to nas wyróżnia.

Wybierając UMAMI stawiasz na dania pełne smaku. To samo dobro ukryte w jedzeniu, które zapewni Ci nie tylko przyjemność, ale i dobre samopoczucie.

Adres:
ul. Polna 2
05-079 Okuniew
604462846
https://umamicatering.pl/

Obsługiwane miasta


Legionowo Marki Otwock Piaseczno Pruszków Warszawa Wołomin

Dlaczego warto nas wybrać?Produkty najwyższej jakości


Produkty lokalne i oryginalne


Nie lubimy mrożonek

Najczęściel zadawane pytania


Czy mogę przełożyć lub odwołać dostawę diety w wybrany dzień?
Tak. Jeżeli z jakichkolwiek powodów chcesz zrezygnować z posiłków danego dnia jest to oczywiście możliwe. Wystarczy, że zgłosisz to do nas przynajmniej dwa dni robocze wcześniej do godziny 12 – nie uwzględnimy Cię w zakupach ? Zmianę zgłoś telefonicznie lub mailowo, tak jak Ci wygodniej. Niewykorzystany dzień nie przepada, możesz go wykorzystać w dowolnym momencie.
Czy mogę zmienić adres dostawy?
Tak. Możemy dostarczyć Ci Twój zestaw pod inny adres niż zwykle. Wystarczy, że zgłosisz nam ten fakt min. 2 dni robocze wcześniej do godziny 12. Telefonicznie lub mailowo.
Czy mogę wykluczyć z diety produkty, których nie lubię lub jestem na nie uczulona?
W naszej ofercie znajdziesz diety wykluczające gluten, laktozę lub orzechy – najpopularniejsze alergeny. Jeśli potrzebujesz innych lub większej ilości składników do wykluczenia skontaktuj się z nami.
Czy mogę zamówić dietę jako prezent?
Oczywiście! Skontaktuj się z nami, prześlemy Ci szczegóły ?
Kiedy będę otrzymywać posiłki?
Dokładne godziny dostawy zależą od Twojej lokalizacji, jednak zawsze są to godziny poranne, od poniedziałku do soboty. W sobotę otrzymujesz 2 zestawy, do wykorzystania na cały weekend.

Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]