ZdrowaZupa.pl


O firmie:
ZdrowaZupa.pl produkuje i dostarcza zdrowe, smaczne, pozbawione alergenów posiłki. Na każdy dzień diety otrzymujesz 4 lub 5 posiłków w formie pełnowartościowej, gęstej zupy, które zostały skomponowane przez profesjonalnych kucharzy i technologów żywienia według zasady: to co jemy jest naszym lekiem i daje zdrowie. Do ugotowania naszych zup używamy składników najlepszej jakości, posiadających certyfikaty Gluten i Lactose Free, nie ma w nich cukru, polepszaczy smaku, ani konserwantów.

Wszystkie zupy ugotowane są na filtrowanej wodzie, która zawiera wszystkie potrzebne minerały i sama w sobie oczyszcza ciało.

WSZYSTKIE ZUPY PAKUJEMY DO SZKLANYCH SŁOIKÓW

Nasze zupy są po ugotowaniu dwukrotnie pasteryzowanie w maksymalnie 90 stopniach, co daję gwarancję świeżości, ale nie zabija witamin jak to ma miejsce przy sterylizacji (pasteryzacja vs sterylizacja). Ten najbardziej naturalny sposób przechowywania żywności gotowej sprawia, że możemy dostarczyć Ci posiłki na cały czas trwania kuracji w jednej dostawie, lub w cotygodniowych jeśli zdecydujesz się na kurację dłuższą.

Adres:
ul. Wincentego Stysia 45
53-525 Wrocław
572825000
https://www.zdrowazupa.pl/

Obsługiwane miasta


Warszawa Kraków Wrocław Katowice Zakopane Nowy Sącz Opole Rzeszów Przemyśl Jarosław Chełm Białystok Suwałki Olsztyn Gdańsk Gdynia Sopot Kołobrzeg Szczecin Zielona Góra Łódź

Dlaczego warto nas wybrać?


Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]