Zdrowie na widelcu


O firmie:
Naszą misją jest zdrowa kuchnia połączona z aktywnym trybem życia i funkcjonowanie zgodnie ze sztuką uważnego życia. Jesteśmy ludźmi, których codzienność opiera się na sporcie, zdrowej kuchni, ogrodnictwie i ziołolecznictwie. Dzięki temu połączeniu na własnym przykładzie wiemy jak na ciało wpływa odpowiedni styl życia. Zdrowe nawyki żywieniowe, spersonalizowany trening i suplementacja, również ta naturalna, znacznie poprawiają samopoczucie i wygląd, a także eliminują ryzyko wielu chorób. Nie zawsze jednak mamy czas, siłę i wiedzę potrzebną do skomponowania zbilansowanego jadłospisu. Półki sklepowe oferują olbrzymie ilości różnego rodzaju "zdrowych" produktów dietetycznych, które po przeczytaniu ich składu często stają się "zdrowe" tylko z nazwy. Jak nie zabłądzić w dążeniu do bycia zdrowym?

Catering dietetyczny Zdrowie Na Widelcu proponuje pomoc w postaci prawidłowo zbilansowanych posiłków przygotowanych przez pasjonatów kuchni pod okiem wykwalifikowanych dietetyków - prosto pod Twoje drzwi! Regularne posiłki dostarczającę energię na cały dzień, czas zaoszczędzony na gotowaniu, który można poświęcić rodzinie lub własnym pasjom, spożywanie pokarmów wysokiej jakości przygotowywanych w sposób pozwalający zachować wartości odżywcze – to wszystko przemawia za tym, aby wypróbować nasze programy żywieniowe!

Dlaczego nie używamy słowa "dieta"? Słowo to kojarzy się z określonym terminem jej trwania. Chcemy zmienić ogólne pojęcie zdrowego odżywiania z krótkotrwałego procesu na styl życia. Zależy nam również na tym, aby każda z pozycji z menu była smaczna, bogata w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy i konserwantów. Przede wszystkim jednak skupiamy się na tym, aby programy żywieniowe były urozmaicone, a tym samym obalały mit, że zdrowie na widelcu jest nudne i jałowe!

Zdrowie Na Widelcu to grupa otwartych osób, która ceni sobie indywidualne podejście do Klienta. To nas wyróżnia! Dostosowujemy posiłki do Twych preferencji smakowych i indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy nie tolerujesz glutenu, wybrałeś wegetarianizm, czy po prostu nie lubisz surowej papryki – jesteśmy po to, żeby ustalony program żywieniowy spełniał Twoje wymagania.

Adres:
3 Maja 60
62-500 Konin
535460999
www.zdrowienawidelcu.konin.pl

Obsługiwane miasta


Konin

Dlaczego warto nas wybrać?


Galeria


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]