Zielono Mi Catering


O firmie:
Catering dietetyczny Zielono Mi to rodzinna firma z Trójmiasta, która specjalizuje się tylko w jednym rodzaju diety. Właściciele firmy, zainspirowani niezwykłą skutecznością z jaką dr Ewa Dąbrowska uzdrawia i oczyszcza pacjentów swoją autorską dietą warzywno-owocową, postanowili pomóc mieszkańcom Pomorza w jej stosowaniu.

Bardzo ograniczona lista dozwolonych składników w tzw. Poście dr Dąbrowskiej sprawia, iż dieta jest niezwykle trudna do samodzielnego stosowania. Co gorsza, nieumiejętnie przygotowywana, zniechęca do długotrwałego stosowania poprzez uciążliwą monotonię. Zielono Mi Catering dzięki swojej wąskiej specjalizacji w perfekcyjny sposób opanował serwowanie warzyw i owoców w takich kombinacjach, aby nie nudziły się one nawet w trakcie kilkutygodniowego stosowania diety.

Jak stwierdził niemiecki noblista - dr Otto Warburg, żadna choroba (w tym nowotwory), nie może istnieć w środowisku zasadowym. I właśnie dlatego, dieta dr Dąbrowskiej, która ze względu na swój radykalny charakter odkwasza organizm, jest coraz częściej wybierana przez osoby, które mają poważne problemy zdrowotne. Dzięki Zielono Mi, odkwaszająca dieta wegańska w najlepszym wydaniu dostępna jest także dla mieszkańców Trójmiasta i okolic.

Adres:
Pomorska 50
81-314 Gdynia
508176469
zielonomicatering.pl

Obsługiwane miasta


Gdańsk Gdynia Sopot

Dlaczego warto nas wybrać?


Lokalizacja


Zamów dietę


[contact-form-7 id="2729" title="Test"]